"Na peryferiach historii, czyli mój spacer z muzą Klio" - Krzysztof Tadeusz Kowsz

Okładka książki Na peryferiach historii, czyli mój spacer z muzą Klio

Książka jest zbiorem artykułów autora, które pisał co miesiąc przez 6 kolejnych lat na łamach " Magazynu Lubskiego" w latach 2013 - 2018. Wśród prawie stu publikacji są to w większości artykuły poświęcone historii miasta Lubska i okolic, ale także szereg felietonów i esejów poświęconych ciekawostkom z historii Polski, Europy i świata.

stron 321, oprawa miękka
​​​​​​​JPR - DRUK Zielona Góra 2018