Zapraszamy na 5. Wędrówki z historią pod hasłem: "Pierwszy powojenny dzień - w 81. rocznicę zakończenia II wojny światowej” - zbiórka w sobotę 09 maja 2026 r. pod muzeum - pl. kard. S. Wyszyńskiego 2 o godzinie 14:00.Wstęp wolny.